| Šifra artikla: | 085902 |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Model (ITM): | 83HF00H5YA |
| Naziv: | V15 G5 IRL (BLACK) Core 5 210H (8C (4P+4E)/12T, P 2.2/4.8GHz, E 1.6/3.6GHz, 12MB), 1x 16GB DDR5, SSD 512GB NVMe 2242, 15.6" FHD(1920x1080) AG IPS 300n, Intel Graphics, GLAN, Wi-Fi6, BT5.2, Cam HD720p, KybSR, TPM 2.0, 1xHDMI, 1xUSB-C, 47Wh, no OS, 3YW |
| Barkod: | 199274075484 |
| Link ka sajtu proizvođača: | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_V15_G5_IRL?M=83HF00H5YA |
| Processor: | Intel Core 5 |
| RAM.: | 16 GB |
| SSD/HDD: | 512 GB |
| Ekran.: | 15,6" |
| Tip grafičke kartice: | Integrisana |
| OS: | No OS |