| Šifra artikla: | 085624 |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Model (ITM): | 21SK00FQYA |
| Naziv: | ThinkBook 16 G8 IAL Core Ultra 5 135H (14C/18T,up to 4.6GHz, 18MB), 1x 16GB DDR5, SSD 512GB PCIe, 16" WUXGA (1920x1200) IPS AG 300n, Intel Gr, GLAN, WLAN, BT, KybSR BL, HDMI, 2xUSB3.2 G1, TB4, USB-C 3.2 G2, FPR, CamFHD+IR, 71Wh, 2Wx2, Al top, 1.7kg, no OS |
| Barkod: | 199274052492 |
| Link ka sajtu proizvođača: | https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkBook_16_G8_IAL?M=21SK00FQYA |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 |
| RAM.: | 16 GB |
| SSD/HDD: | 512 GB |
| Ekran.: | 16" |
| Tip grafičke kartice: | Integrisana |
| OS: | No OS |