| Šifra artikla: | 085816 |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Model (ITM): | 21MV00FGYA |
| Naziv: | ThinkBook 14 G7 ARP Ryzen 7 7735HS 3.2/4.75GHz - 8C/16T, 1x 16GB DDR5, SSD 512GB PCIe 2242, 14" WUXGA (1920x1200) IPS AG 300n, Radeon 680M, GLAN, Wi-Fi 6E + BT5.3, KybSR BL, SD, HDMI, 2x USB-C, FPR, Cam FHD+IR, 45Wh, 2Wx2 Dolby, AL top, 1.38kg, no OS, 3YW |
| Barkod: | 199273468102 |
| Link ka sajtu proizvođača: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_14_G7_ARP?M=21MV00FGYA |
| Processor: | AMD Ryzen 7 |
| RAM.: | 16 GB |
| SSD/HDD: | 512 GB |
| Ekran.: | 14" |
| Tip grafičke kartice: | Integrisana |
| OS: | No OS |