| Šifra artikla: | 085843 |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Model (ITM): | 22AY001YCX |
| Naziv: | ThinkPad E16 G3 Core Ultra 5 226V (8C (4P+4LPE)/8T, up to 4.5GHz, 8MB), 16GB LPDDR5X-8533 MoP, 512GB SSD 2242 PCIe, 16.0" WQXGA (2560x1600) AG IPS 400n, Intel Arc 130V, GLAN, Wi-Fi 6E, BT5.3, KybUK BL, TB4, HDMI, FPR, Cam IR+FHD, Alu, 64Wh, no OS, 3YW |
| Barkod: | 0199274032098 |
| Link ka sajtu proizvođača: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=22AY001YCX |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 |
| RAM.: | 16 GB |
| SSD/HDD: | 512 GB |
| Ekran.: | 16" |
| Tip grafičke kartice: | Integrisana |
| OS: | No OS |