| Šifra artikla: | 085698 |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Model (ITM): | 21SR009RCX |
| Naziv: | ThinkPad E16 G3 Core Ultra 5 135H (14C/18T, up to 4.6GHz, 18MB), 1x 16GB DDR5 5600, 512GB SSD 2242 PCIe, 16.0" WQXGA (2560x1600) AG IPS 400n, Intel Arc Graphics, GLAN, Wi-Fi 6E, BT5.3, KybUK BL, Thunderbolt 4, HDMI, FPR, Cam IR+FHD, Alu, 64Wh, no OS, 3YW |
| Barkod: | 0199274006501 |
| Link ka sajtu proizvođača: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=21SR009RCX |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 |
| RAM.: | 16 GB |
| SSD/HDD: | 512 GB |
| Ekran.: | 16" |
| Tip grafičke kartice: | Integrisana |
| OS: | No OS |