| Šifra artikla: | 085619 |
| Proizvođač: | Lenovo Think |
| Model (ITM): | 21R3002ACX |
| Naziv: | ThinkPad T14s 2-in-1 G1 Core Ultra 7 255U (12C (2P+8E+2LPE)/14T, up to 5.2GHz, 12MB), 32GB (int) DDR5, SSD 512GB, 14" WUXGA (1920x1200) IPS 500n Low Power TOUCH, Pen, Intel Graph, Wi-Fi7, BT, HDMI, 2xTB4, KybUK BL, FPR, SCR, Cam5.0MP+IR, 58Wh, Win 11 Pro |
| Barkod: | 0198158261470 |
| Link ka sajtu proizvođača: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_T14s_2_in_1_Gen_1?M=21R3002ACX |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 |
| RAM.: | 32 GB |
| SSD/HDD: | 512 GB |
| Ekran.: | 14" |
| Tip grafičke kartice: | Integrisana |
| OS: | Windows Pro |