| Šifra artikla: | 080243 |
| Proizvođač: | Natec |
| Model (ITM): | NGL-2111 |
| Naziv: | PUG, Stereo Speakers 2.1, 11W RMS (Subwoofer 5W, Satellites 6W), USB power, 3.5mm Connector, Black |
| Barkod: | 5901969443844 |
| Konfiguracija: | 2.1 |
| Materijal: | Plastika; Mash; |
| Izlazna snaga: | 11W |
| Frekventni opseg: | 100Hz-18KHz |
| Odnos signal/šum: | 60dB |
| Napajanje : | USB 5V |
| Boja: | crna |
| Kontrole: | Jačina; |